دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / گامی در راه

گامی در راه

 

به نام‌ و یاد خداوند

دل نگران انسان باشیم.

«… من نه دل نگران سنّتم، نه دل نگران تجدّد، نه دل نگران تمدّن، نه دل نگران فرهنگ و نه دل نگران هیچ امر انتزاعی از این قبیل. من دل نگران انسانهای گوشت و خون داری‌هستم که می آیند، رنج می برند و می روند. سعی کنیم که اولا : انسانها هرچه بیشتر با حقیقت مواجهه یابند، به حقایق هرچه بیشتری دست یابند؛ ثانیا هرچه کمتر درد بکشند و رنج ببرند و ثالثا هرچه بیشتر به نیکی و نیکوکاری بگرایند و برای تحقّق این سه هدف از هرچه سودمند می تواند بود بهره مند گردند، از دین گرفته تا علم، فلسفه، هنر، ادبیات و همه دستاوردهای بشری دیگر. »

با سلام و سپاس از حضور شما کاربر گرامی، توجه‌تان را به نکات زیر جلب می‌نمایم:

۱ : “شهربیست” سایتی فرهنگی اجتماعی است که اطلاع‌رسانی در خصوص مسائل شهری و موضوعات مدیریتی را محور فعالیت خود قرار داده است.

۲٫ “شهربیست” سایتی سیاسی یا حقوقی به شمار نمی‌آید، بنابراین هیچ مسوولیت صریح یا ضمنی در ارتباط با این سایت متوجه مدیریت نمی‌باشد.

۳٫ دریافت فایل مقالات (download) از شهربیست” با مسئولیت کاربران بوده و مدیریت سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارتهای احتمالی ناشی از ویروس‌‌های اینترنتی، زمان‌صرف شده و موارد مشابه را نمی‌پذیرد.

۴٫ استفاده از مطالب شهربیست” بدون تغییر و دستکاری و با ذکر منبع مجاز می‌باشد. این اجازه تنها شامل مطالعه شخصی و استفاده غیرانتفاعی در فضای وب می‌شود و خارج از آن نیازمند اجازه کتبی از نویسنده و صاحب اثر خواهد بود. پیشنهادها و راهنمایی ها، مقالات، نقدها و داوری‌های شما بزرگواران، موجب غنای این صفحات خواهد بود، پس دریغ نفرمایید.

با احترام مدیر سایت

جوابی بنویسید