دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اصفهان / تا پایان امسال همه کتابخانه های شهرداری اصفهان “مخزن باز” می شوند
تا پایان امسال همه کتابخانه های شهرداری اصفهان “مخزن باز” می شوند

تا پایان امسال همه کتابخانه های شهرداری اصفهان “مخزن باز” می شوند

معاون فرهنگی – هنری سازمان فرهنگی – تفریحی شهرداری اصفهان اعلام کرد: شهرداری اصفهان در حال حاضر ۷۲ باب کتابخانه و سالن مطالعه در سطح مناطق ۱۵ گانه دارد که بنا دارد تا پایان امسال همه این کتابخانه ها را “مخزن باز” کند تا مراجعه کنندگان در مخزن کتاب حرکت نموده و کتاب مورد نظرشان را بیابند.

به گزارش ایمنا ، مهدی سلطان آقایی با اعلام این خبر افزود: رویکرد ما ارایه خدمات آسان به شهروندان است از این رو خدمات ویژه ای از جمله جستجوی رایانه ای عناوین کتابها را نیز برای علاقمندان کتاب و کتابخوانی در نظر گرفته ایم.
وی با اشاره به وجود ۷۲ کتابخانه شهرداری در اصفهان تصریح کرد: این تعداد کتابخانه در مقایسه با کتابخانه های دیگر نهادها در شهر مانند ارشاد اسلامی، نهاد کتابخانه ها، مساجد، دانشگاه ها و حوزه ها آمار خوبی است.
معاون فرهنگی – هنری سازمان فرهنگی – تفریحی شهرداری اصفهان اضافه کرد: شهرداری اصفهان ۳۵ فرهنگسرا ، مراکز فرهنگی – هنری و مراکز تخصصی هنر نیز در سطح شهر دارد که نمونه بارز آن “فرهنگسرای خورشید” و “تالار هنر” به شمار می رود.
وی به چاپ ۳۳۰ جلد کتاب توسط انتشارات سازمان فرهنگی – تفریحی شهرداری اصفهان اشاره کرد و گفت: محوریت اصلی این کتابها شهر اصفهان است که به عنوان مثال در کتاب “نگاره های گرمابه”  آثار مینیاتوری نگاره های حمام های قدیمی اصفهان منتشر شده تا در تاریخ اصفهان جاودانه بماند

درباره‌ی admin

نظر دادن بسته است.