دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اصفهان / مجتمع مطبوعاتی منشا تاثیر در حوزه فرهنگ محسوب می شود
مجتمع مطبوعاتی منشا تاثیر در حوزه فرهنگ محسوب می شود

مجتمع مطبوعاتی منشا تاثیر در حوزه فرهنگ محسوب می شود

دغدغه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان، حفظ حریت جامعه مطبوعاتی و عدم آسیب به حثیت و هویت جامعه مطبوعاتی است.

به گزارش ایمنا، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان در نشست و بازدید اعضای کمیسیون های شورای اسلامی شهر اصفهان و هیات مدیره مجتمع مطبوعاتی اعلام کرد: زمانی که من به خانواده شهرداری پیوستم تصمیمات تاسیس مجتمع گرفته شده بود، از آن زمان این موضوع جز مطالبات جامعه مطبوعاتی و شورای شهر واقع شد.
علی قاسم زاده افزود:نحوه اداره مجتمع مطبوعاتی مساله ای است که باید به آن توجه شود و این مسیر اصلحی است که باید مبنا قرار گیرد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان با اشاره به روند اقدامات انجام شده تصریح کرد: برای گام نخستین در راستای پیشبرد اهداف کلان تاسیس این مجتمع هیات امنایی از جامعه مطبوعاتی بعلاوه تیمی از مدیران فرهنگی، سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری، معاونت فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی ایجاد شد تا در دو بخش حقوقی و اجرایی« جامعه مطبوعاتی» مسائل و مشکلات این مجموعه را بررسی کنند.
قاسم زاده خاطر نشان کرد: راه اندازی دفاتر و غرفه ها نخستین موضوعی بود که در دستور کار آیین نامه مجتمع مطبوعاتی قرار گرفت که در بازده زمانی، مقرر شد که این آیین نامه به عنوان مبنای واگذاری قرار بگیرد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان تصریح کرد: تاسیس این مجتمع از سوی شهرداری نباید برای جامعه مطبوعاتی به عنوان منت وصدقه محسوب شود که اگر این اتفاق بیفتد دچار خدشه می شویم.
قاسم زاده با اشاره به تشریح مشکلات این مجتمع گفت: در سال گذشته بسیاری از مشکلات آن مرتفع شده است و اکنون کالبد آن آماده است بهره برداری از این مکان می تواند سال ها طول بکشد که این موضوع باید بر حسب قانون تعریف شود.
وی با اعتقاد بر اینکه باید نقایص تاسیساتی ساختمان رفع شود و موضوع نظام و ارتباط مجتمع با شهرداری تثبیت شود، اذعان داشت: طبیعتا شهردار جدید و اعضای شورای شهر باید این موضوع را به تصویب نهایی برسانند.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان ادامه داد: مجتمع مطبوعاتی باعث منشا تاثیر در حوزه فرهنگ و نقطه ای فرهنگی محسوب می شود.

درباره‌ی admin

نظر دادن بسته است.