دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اتوبوس / ۱۵ درصد شهروندان وسیله سفرهای درون شهری خود را تغییر داده اند
۱۵ درصد شهروندان وسیله سفرهای درون شهری خود را تغییر داده اند

۱۵ درصد شهروندان وسیله سفرهای درون شهری خود را تغییر داده اند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: بر اساس نظرسنجی های انجام شده ۱۵ درصد شهروندان وسیله سفرهای درون شهری خود را تغییر داده اند .

به گزارش ایمنا، علیرضا صلواتی با اشاره به اینکه حدود ۵ سال از آغاز به کار خط ویژه BRT در شهر اصفهان می گذرد، افزود: از سال ۸۹ تاکنون اتوبوس های بی .آر. تی در شهر تردد می کنند اما پس از گذشت ۵ سال از تردد این اتوبوس ها، شاهد هستیم که این اتوبوس ها در حد نو هستند که این موضوع از رفتار خوب شهروندان حکایت دارد.
وی تاکید کرد: تجربه نشان داده وقتی سرویس دهی مناسب و امکانات خوب در اختیار شهروندان قرار گیرد، مردم نیز قدر این امکانات را بیشتر می دانند و در حفظ زیبایی آن تلاش بیشتری می کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان یادآور

در حال حاضر مسافران اتوبوس های BRT می دانند که در ایستگاهها تنها ۳ دقیقه منتظر خواهند ماند و این اعتمادسازی بسیار مهم و ارزشمند است

شد: در حال حاضر مسافران اتوبوس های BRT می دانند که در ایستگاهها تنها ۳ دقیقه منتظر خواهند ماند و این اعتمادسازی بسیار مهم و ارزشمند است.
وی به برخورد مناسب رانندگان اتوبوس های BRT با مسافران اشاره و تصریح کرد: در این خطوط سعی شده از رانندگان برتر اتوبوسرانی استفاده شود .
صلواتی گفت: از ابتدای مهرماه سال جاری لباس جدید رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان رونمایی می شود .
وی با تاکید بر اینکه تکریم رانندگان اتوبوس در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی قرار گرفته است ، ادامه داد: بر این باور هستیم که تکریم رانندگان در تکریم مسافران تاثیر بسیار مستقیمی دارد و البته این تکریم ها باید دوطرفه باشد و شهروندان نیز حقوق رانندگان و دیگر مسافران اتوبوس را رعایت کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان به رفع دودزایی اتوبوس های شهر اصفهان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ما به اتوبوسرانی اصفهان مهلت ۶ ماهه داده ایم که نسبت به رفع عیوب اتوبوس های شهر اقدام کند تا دیگر هیچ اتوبوسی در شهر دود ایجاد نکند .
وی اظهارداشت: بیش از ۷۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده در شهر اصفهان تردد می کنند که تا ۶ ماه آینده دودزا بودن آنها رفع می شود.

درباره‌ی admin

نظر دادن بسته است.