دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / سازمانهای حمل ونقل بار شهری

بایگانی دسته بندی ها : سازمانهای حمل ونقل بار شهری

اشتراک به خبردهی

برنامه‌ریزی حمل و نقل شهری

برنامه‌ریزی فعالیتی است که توسط انسانها و برای آنها انجام می‌شود. برنامه‌ریزی آینده‌گرا بوده و خوش‌بینانه است. برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای شامل تنظیم الگوهای قضایی در راستای زمان است. آرایش فضاها برنامه‌ریزی نیست: بلکه هدف فرآیند دیگری است که فرایند برنامه‌ریزی نام دارد. برنامه‌ریزی حمل و نقل قسمتی از این فرایند است. طی ۳۰ سال اخیر حجم وسیعی از اطلاعات ... بیشتر بخوانید »

اولين بارانداز و محل تخليه كالا در منطقه ۱۱ احداث مي شود

خبرگزاري ايمنا: معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان عنوان كرد: اولين بارانداز و محل تخليه كالا در شهر اصفهان را در منطقه ۱۱ خواهيم داشت. سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ – ۱۵:۲۳ به گزارش ايمنا، عليرضا صلواتي در حاشيه آيين بهره برداري از پروژه هاي منطقه ۱۱ با اعلام اين مطلب اظهار داشت: روند توسعه و رشدي كه ... بیشتر بخوانید »

راه اندازی سازمان حمل و نقل بار و کالای شهری اصفهان

دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد  شهردار اصفهان طی حکمی مهندس محمد شبانی را به سمت مدیر عامل سازمان تازه تاسیس سازمان حمل و نقل بار و کالای شهری  اصفهان منصوب کرد این سازمان وظیفه ساماندهی امور رانندگان ماشین داران و امور مربوط به حمل نقل بار درون شهری را برعهده دارد بیشتر بخوانید »

گردآوری و ترابری زباله‌های شهری

گردآوری و ترابری زباله‌های شهری جمع‌آوری و حمل و نقل زباله یکی از مهم‌ترین عملیات مدیریت مواد زاید جامد است. طبق محاسبات انجام شده حدود ۸۰ درصد کل مخارج مدیریت مواد زاید جامد مربوط به جمع‌آوری زباله‌است. که درصد بالایی از این مقدار مربوط به حقوق کارگران و نیروی انسانی است. به عبارت دیگر اکثریت مخارج سیستم مدیریت مواد زاید ... بیشتر بخوانید »