دوشنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۰
آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / حمل ونقل بین شهری

بایگانی دسته بندی ها : حمل ونقل بین شهری

اشتراک به خبردهی

کرایه وسایل نقلیه افزایش نیافته است

رانندگان وسایل نقیله عمومی به هیچ وجه مجاز به افزایش کرایه به بهانه افزایش قیمت سوخت نیستند. به گزارش ایمنا، حسین‌علی امیری در پاسخ به سوالی درباره تمهیدات وزارت کشور برای جلوگیری از افزایش نرخ کرایه وسایل نقلیه عمومی در پی افزایش قیمت سوخت گفت: از ابتدای سال ۹۴ نرخ کرایه تاکسی ” از ابتدای سال ۹۴ نرخ کرایه تاکسی ها ... بیشتر بخوانید »

علت تاخیر پرداخت سهم اصفهان برای خرید واگن مشخص نبودن جزئیات خطوط مترو بود

قائم مقام و مدیر امور سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اصفهان اظهار داشت: از آنجایی که مشخصات خطوط مترو برای خرید واگن به درستی ارائه نشده بود، پرداخت سهم اصفهان در این خصوص با تاخیر انجام شد. به گزارش ایمنا، سید جمال الدین صمصام شریعت در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص سوالات مطرح شده در ... بیشتر بخوانید »

آسفالت خیابان های ونکوور با پلاستیک بازیافتی

خیابان های ونکوور توسط پلاستیک بازیافت شده ، آسفالت خواهد شد. بر طبق آخرین گزارش بخش زیست پذیری جهانی واحد اطلاعات هفت نامه اکونومیست شهر ونکوور در کانادا مکانی محبوب و مناسب برای زندگی است و مرتبه سوم بهترین شهر دنیا را نیز یدک می کشد. به دلیل داشتن شرایط محیطی غیر ثابت به مقامات رسمی بر این انگیزه شده ... بیشتر بخوانید »

سايت هاي حمل و نقل و ترافيك جهانی

سايت مفيدي براي تحليل و برنامه ريزي براي عابرين پياده اين سايت يكي از مشاورين خارجي را معرفي كرده كه به صورت تخصصي صرفا در زمينه “تردد بهتر و ايمن تر عابرين پياده در فضاهاي مختلف” كار مي كند. در ارتباط با جريان حركت مردم در كليه مدهاي حمل و نقلي ؛ معابر؛ مراكز خريد ؛ ترمينال ها و ساير ... بیشتر بخوانید »